Strony internetowe Częstochowa
/mamy wizję lepszej rzeczywistości/

/Telewizja przemysłowa - monitoring/

Strony internetowe częstochowa

Zadbaj
o bezpieczeństwo

Oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania montażu systemu CCTV z wykorzystaniem zapisu na dyskach. Wdrażamy zarówno systemy analogowe CCTV jak i cyfrowe IP CCTV. Montaż telewizji przemysłowej z systemem cyfrowego zapisu, otwiera nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia. Stała kontrola i dostęp do zapisu systemu monitorującego, z każdego miejsca na świecie to nowe możliwości, które są dostępne dzięki rozwiązaniom najwyższej klasy. Dzięki nowoczesnym systemom monitoringu, oprogramowanie może rozpoznawać ludzkie twarze, tablice rejestracyjne samochodów czy też zliczać obiekty.

Działamy kompleksowo – doradzamy, dostarczamy urządzenia, zajmujemy się montażem systemów monitoringu, telewizji przemysłowej oraz ich uruchomieniem. Posiadamy własną ekipę montażowo-serwisową, która zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy i instytucje.

To co nas odróżnia spośród innych to atrakcyjne ceny, krótkie terminy i błyskawiczna reakcja. Zapewniamy serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze systemy wykonujemy na produktach renomowanych firm tj. Axis, BCS, D-max, Evermax, GeoVision, Samsung, Sony, Qnap, Vivotek.

/ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ/

Strony internetowe częstochowa
Strony www częstochowa
Pozycjonowanie częstochowa
Hosting
Monitoring
SIeci LAN/WLAN